Batareya ta'mirlash vositasi 2-32S 15A 20A 25A Lityum batareya avtomatik ekvalayzeri HTB-J32S25A
Mahsulot tafsiloti
Mahsulot teglari
Texnik xususiyatlar
Heltec Lityum Batareya Ekvalayzerining Texnik Xususiyatlari:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Mahsulot haqida ma'lumot
Brend nomi: HeltecBMS
Kelib chiqishi: Xitoy materigi
Sertifikatlash: WEEE
Kafolat: 3 oy
MOQ: 1 dona
Batareya turi: Uchlamchi lityum, lityum temir fosfat, titan kobalt lityum
Nominal kuchlanish: DC12V
Ta'mirlash diapazoni: 2-24S/2-32S
Balans oqimi: 15A/20A/25A
Hajmi: 360*290*170MM
Moslashtirish
  • Moslashtirilgan logotip
  • Maxsus qadoqlash
  • Grafik sozlash
Paket
1. Batareya ta'mirlash ustasi *1 to'plam.
2. Antistatik sumka, antistatik shimgich va gofrirovka qilingan quti.
Xarid tafsilotlari
  • Yetkazib berish joyi:
    1. Xitoydagi kompaniya/fabrika
    2. Qo'shma Shtatlar/Polsha/Rossiya/Braziliyadagi omborlar
    Biz bilan bog'lanishyuk tashish tafsilotlarini muzokara qilish
  • To'lov: 100% TT tavsiya etiladi
  • Qaytarishlar va pulni qaytarishlar: Qaytarishlar va pulni qaytarish mumkin
Xususiyatlari
  • Nominal kuchlanish: DC12V
  • Ta'mirlash diapazoni: 2-32S
  • Balanslash oqimi: 15A/20A/25A (sozlanishi)
Ish printsipi
① Qo'lda tenglashtirish
② Avtomatik tenglashtirish
③ Zaryadlash tenglashtirish
Zaryadlarni tenglashtirishning sozlash parametrlari quyidagicha:
Lityum temir fosfatning balans parametrlari:
Monomerning haddan tashqari kuchlanishdan himoyasi: 3.650V Monomerning haddan tashqari kuchlanishdan tiklanishi: 3.650V Majburiy tenglashtirish kuchlanishi: 3.650V
Tenglashtirish boshlang'ich kuchlanishi sim kuchlanishining eng past qiymatiga = V ga o'rnatiladi, tenglashtirish monomerining kuchlanish farqi: 0,005V va tenglashtirish oqimining ulushi: 5% ~ 100%
Uchlamchi lityum zaryadlash tenglashtirish parametrlari:
Monomerning haddan tashqari kuchlanishdan himoyasi: 4.250V Monomerning haddan tashqari kuchlanishdan tiklanishi: 4.200V Majburiy tenglashtirish kuchlanishi: 4.250V
Tenglashtirish boshlang'ich kuchlanishi: 4.000V Tenglashtirish monomer kuchlanish farqi: 0.005V Tenglashtirish oqimi nisbati: 5% ~ 100%
Zaryadlashni tenglashtirishda, mashinaning old panelidagi "batareyaning manfiy qutbi" batareya blokining umumiy manfiy qutbiga, zaryadlovchining manfiy qutbi mashinaning old panelidagi "zaryadlovchi manfiy qutb"ga va zaryadlovchining musbat qutbi batareyaning musbat qutbiga ulangan bo'lishi kerak. Muvozanat holatiga kirishdan oldin, zaryadlash oqimi 25A dan oshmasligi kerak, zaryadlash oqimi muvozanatli ishga tushganda (lityum temir fosfat 3.450V/uchlamchi lityum 4.00V) 5A dan oshmasligi kerak va kichik oqim balansining ta'siri yaxshiroq bo'ladi.
Batareya-ekvalayzer-batareya-balanslash-mashinasi (7)
Batareya-ekvalayzer-batareya-balanslash-mashinasi (6)
Model tanlash
Texnik indeks Mahsulot modeli
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Amaldagi batareya simlari 2-24S 2-32S
Amaldagi batareya turi LFP/NCM/LTO
Maksimal muvozanat oqimi 25A 15A 20A 25A
Lityum temir fosfatning balans parametrlari Monomerning haddan tashqari kuchlanishdan himoyasi: 3.65V
Monomerning haddan tashqari kuchlanishini tiklash: 3.65V
Majburiy tenglashtirish kuchlanishi: 3.65V
Tenglashtirish monomer kuchlanish farqi: 0,005V
Tenglashtirish oqimining ulushi: 5% ~ 100%
Uchlamchi lityumning muvozanat parametrlari Monomerning haddan tashqari kuchlanishdan himoyasi: 4.25V
Monomerning haddan tashqari kuchlanishini tiklash: 4.2V
Majburiy tenglashtirish kuchlanishi: 4.25V
Tenglashtirish boshlang'ich kuchlanishi: 4V
Tenglashtirish oqimi nisbati: 5% ~ 100%
Hajmi (sm) 36*29*17
Og'irligi (kg) 6.5 9.5
Eslatma
2 Zaryadlashni tenglashtirish paytida, mashinaning old panelidagi "batareyaning manfiy qutbi" butun batareya blokining manfiy qutbiga ulanishi kerak, zaryadlovchining manfiy qutbi mashinaning old panelidagi "zaryadning manfiy qutbi"ga va zaryadlovchining musbat qutbi batareyaning musbat qutbiga ulangan bo'lishi kerak. Zaryadlash oqimi muvozanat holatiga kirishdan oldin 25A dan oshmasligi kerak va muvozanatga yetganda zaryadlash oqimi 5A dan oshmasligi kerak (lityum temir fosfat 3.45V/uchlamchi lityum 4V). Kichik oqim balansi effekti yaxshiroq bo'ladi.
③ Ixtiyoriy quvvat manbai
  • 0-120V tizimdan foydalanish (24S gacha); 0-135V tizimdan foydalanish (32S gacha).
  • Bir fazali 220V quvvat manbai.